Physical Clown with Shiva Grings

web-trash-show-shiva-grings

ENG below
 

FÜÜSILINE KLOUN

👉 Millal: 13 +14. august (1000 – 1600, 1h paus)
👉 Kus: Tallinn, Eesti
👉 Töötoa keel: Inglise
👉 Maksumus: 70€ (60€ varasele registreerijale kuni 31. juli)
👉 Registreerimine
👉 Info: info@opentsirkusstage.eu.klient.veebimajutus.ee
👉 Kohad piiratud!

Kloun – teatrivorm, mis on ühtlasi nii võluv kui ka provokatiivne, lihtne aga samas intelligentne. Distsipliin, mis jätab esinejale tohutul hulgal vabadust, aga nõuab vastutasuks ka vahedat ausust. Klouni karakter võib inspireerida ja viia igasuguse esinemise uuele tasemele, olenemata sellest, kas esineja võtab leitud karakteri lavale kaasa või mitte.

Töötoas lähenetakse klouni olemusele läbi füüsise: nähes meie kehasid instrumentidena, mis häälestavad end läbi kehahoiaku, hingamise ja tempo. Me otsime universaalseid emotsioone ja märkame ebaõnnestumisi, et avastada, mis juhtub esinejaga igas momendis.

Tehniliselt töötame miimi erinevate osadega, Feldenkreistiga, keskendudes tugevalt lavalisele kohalolekule. Töötuba toimub kahe päeva jooksul, mõlemal päeval kuue tunni vältel (seal sees on ka lõunapaus).

Shiva Grings (www.shivagrings.com) alustas teatri alal töötamist 1998. aastal ja on sellest ajast alates oma etendustega mööda maailma tuuritanud. Tema stiil, millele ta ise on andnud nime “Perfomance Jazz”, on segu improviseeritud komöödiast ja piiripealsest provokatsioonist. Ta töötab ka lavastajana erinevate žanrite juures – tsirkusest nukuteatri ja satiirini. Paljud tema lavastused on hetkel Euroopas lavadel.

ENG

THE PHYSICAL CLOWN

👉 When : 13 + 14. August (1000 – 1600, 1h lunch)
👉 Where : Tallinn, Estonia
👉 Workshop language : English
👉 Cost : 70€ (60€ early booking until 31. July)
👉 Registration link
👉 Info : info@opentsirkusstage.eu.klient.veebimajutus.ee
👉 Limited places

The clown – a theatre form both charming and provocative, simple yet intelligent. A discipline that allows the performer a huge amount of freedom but demands brutal honesty in return, the clown character can inspire and expand the level of performance, regardless of whether the actor plans to take to the stage in that persona or not.

In this workshop we will approach the subject of the clown through physical work: seeing our bodies as the instrument that sets the tone through posture, breathing and tempo. We’ll search for universal emotions and recognisable failures to discover what is happening to the performer in the moment.

Technically, we will work with aspects of mime, Feldenkreis with a strong focus on stage presence. The workshop takes place over two days with six hours training a day (including a lunch break).

Shiva Grings (www.shivagrings.com) began working with theatre in 1998 and has been touring the world with his shows ever since. His style, which he calls “Performance Jazz” is a mix between improvised comedy and edgy provocation. He is also active as a director, working with a large spectrum of styles, from circus to puppetry and satire. Many of his directorial work is currently being played somewhere in Europe.